KONST / Litografier / Färglitografi 12609176
nr 1260 9176
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Hjärter. Signerad, numrerad 148/200, ramens innermått: 62x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:40:38
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd